Antalya Şehirler Arası Nakliyat 0242 346 50 42 | 0532 135 53 42 (7/24)

Firmamız BOrabey nakliyat üstün hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerimizin evden eve taşıma şehirler arası nakliyat gibi ihtiyaçlarını yerine getirmeye devam etmektedir. Neden BOrabey nakliyat ? Çünkü en iyi tecrübeli personellerle çalışmaktayız , nakliyat işlemini uygun ücretle kaliteli hizmetle gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin isteklerini yerine getirerek memnuniyeti sağlamaktayız. Bu yüzden bizi tercih etmenizle , en iyi hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz......

 Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti
Hizmet olanaklarımızla istediğiniz taşıma , nakliyat işlemini kısa süre içerisinde gerçekleştirmekteyiz. 7/24 çalışan firmamız sizlerin istediği hizmeti yerine getirmekten memnuniyet duyacaktır. Türkiyen’nin her noktasına hizmet vermekteyiz. Eşyalarınızı bir şehirden başka bir şehre taşımak isterseniz şehirler arası nakliyat hizmeti sunmaktayız.
Firmamız eşyalarınızın olduğu yere personeller gönderir. Ekspertiz hizmeti ücretsizdir, çalışanlarımız eşyalarınızı inceler ve nakliyatın en iyi şekilde yapılması için değerlendirmeler yapar. Ekspertiz çalışanlarımız değerlendirmede sonunda nakliyat hizmet ücreti çıkartılır.
 Eşyaların Paketlenmesi 
Anlaşma durumunda şehirler arası nakliyat hizmeti eşyaların paketlenmesiyle devam eder. Eşyalarınız dayanıklı ambalajlarla paketlenmektedir. Eşyaların tamamı paketlendikten sonra araçlara taşınmaktadır. Eşyaların zarar görmesi durumunda firmamız sorumluluğu kabul eder.
 Eşyaların Yerleştirilmesi 
Eşyalarınız ulaşacağı şehre güvenli bir şekilde vardıktan sonra , personellerimiz eşyaları paketlerden dikkatli bir şekilde çıkarmaya başlar.Kırılması mümkün eşyalar özenle çıkartılır. Kurulumu istenilen eşyalar personellerimiz tarafından kurulur.
Şehirler arası nakliyat hizmetimiz eşyaların kontrol edilmesiyle tamamlanır.Eşyaların hasar görüp görmediği karşılıklı olarak kontrol edilir.Böylece şehirler arası nakliyat hizmetimiz güvenli bir şekilde tamamlanır....

Asansörlü Taşımacılık

Gelişen nakliyat sektörü içerisinde firmamız sunduğu hizmetlerle en iyi nakliyat firmaları arasında olmayı başarmıştır. Asansörlü Taşımacılık hizmetinde güvenceye ve memnuniyete her zaman önem veren firmamız her zaman emrinizdedir. Kaliteye ve uygun ücret fırsatlarına önem veren firmamız bir çok nakliye hizmeti sunmaktadır. Samimi ve sağlıklı hizmet vermeye önem veren firmamız sizlerinde taşıma işlemlerini yerine getirmeye hazırdır.
 Asansörlü Taşımacılık Hizmeti
Sigortalı çalışma prensibimizle eşyalarınızın tamamı güvencemiz altındadır.Eşyalarınız değerinden yüksek fiyatlara sigortalanır. Firmamız çalışanları disiplinli ve alnında uzmandır. Nakliyatın başarılı bir şekilde tamamlanması için bu son derece önemlidir. Firmamızın sunduğu hizmetlerden biride Asansörlü taşımacılıktır.
 Asansörlü Taşımacılık
Firmamız asansörlü taşımacılık hizmetini eşyaların taşınması sırasında kullanılır. Eşyaların gerekli yere ulaştıktan sonra kata çıkarma işlemi gerçekleşir. Fakat eşyaların yüksek kata çıkarılması eşyalara zarar gelmesine yol açabilmektedir. Bu durumunda eşyalarınızın zarar görmemesi için asansörlü taşımacılık kullanılır.
Asansörlü taşımacılık son derece teknolojik taşıma araçları kullanılarak gerçekleştirilir. Kullanılan araçlar taşıma işlemi sırasında yüksek ağırlığa dayanıklıdır. Eşyalar personellerimiz tarafından asansörlü taşıma sistemine yerleştirilir. Eşyalar yukarı çıkınca dikkatli bir şekilde çalışanlarımız tarafından eve indirilir.
 Asansörlü taşımacılığın avantajları nelerdir  ?
Asansörlü taşıma sistemi kullanılınca taşıma işlemi çok kısa sürede gerçekleşmektedir. Böylece nakliyat işlemi kısa sürede tamamlanabilmektedir. Eşyalarınızın zarar görmesi neredeyse imkansızdır.
Firmamız taşıma işlemini gerçekleştirdikten sonra taşınan eşyaları kontrol eder bir zarar yok ise nakliyat işlemimiz tamamlanır.

asansörlü evden eve nakliyat taşımacılık istanbul ankara izmirAsansörlü Taşımacılık

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Antalya Şehirler Arası Nakliyat 0532 13 53 42

Antalya Şehiriçi Evden Eve Taşımacılık 0542 651 50 42

Evden Eve Asansörlü Taşımacılık Antalya 0542 651 50 42 || 0242 346 50 42