Antalya Asansörlü Evden Eve Nakliyat Şehiriçi Evden Eve Taşımacılık

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmetimiz Asansörlü Nakliyat aracımız ile ucuz fiyatlara sözleşmeli ve garantili nakliye hizmetinden yararlanın karlı çıkın.

Antalya da hizmet verdiğimiz asansörlü nakliyat işlemlerinden nakliyat firmaları da faydalanabilmektedir. Bunun için yapmaları şart olan bizimle bağlantıya geçip Asansörlü taşımacılık araçlarının Kiralama hizmetinizden faydalanmak istiyorum demeleri yeterli.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat


Antalya+İstanbul ve Ankara  başta olmak üzere asansörlü araçlarını Türkiye genelinde kiraya vermektedir. Araçlarımız 15 . kata kadar çıkmaktadır. Asansörlü nakliyat araçlarımızı kiralama müddetleri ; saatlik, günlük ve aylık olmak üzere kiraya verilmektedir. Haneden haneye nakliyat araçlarımız içerisinde 1 tona kadar yükü kaldırma özelliği bulunan liftli kamyonlarımız da mevcuttur.
Asansörlü Nakliyat senelerin vermiş olduğu bilgi birikimi , deneyim , güler yüzlü hizmet kaliteli nakliyat ve hizmet anlayışı ile 2007 senesinden beri Antalya merkezli nakliyat firması olarak yanınızdayız…


Şehiriçi Evden Eve Taşımacılık


Antalya şehrinin en iyi nakliyat firmalarından birisi olarak, Türkiye’nin tüm şehirlerinde hizmet vermeni gururunu yaşıyoruz. Antalya Şehir içi nakliyat hizmetleri ve Türkiye genelinde yapılan nakliyat faaliyetleri, yüksek kalite ilkeleri çerçevesi içerisinde yapılmaktadır. Taşımacılıkta bir numara olmak ve her vakit müşteri kitlemizi daha da genişletmek için çalışan Antalya BOrabey Nakliyat, müşteri memnuniyeti sağlayacak çalışmalar yapmaktadır.
Eşyalarınız emin ellerde…
Taşıma esnasında eşyaların zarar görmemesi, hızlı bir şekilde taşıma işleminin gerçekleşmesi firmamız tarafından değer verilen ilkeler arasındadır. Araçlarda eşyaların sabitlenmesi ve böylelikle sarsılma sırasında düşme, çarpma ve kırılma gibi vaziyetlerin yaşanmaması sağlanmaktadır. Eşyalar sigortalanarak, rastgele bir kazadan doğacak mağduriyetlerin giderilmesi mevzu bahis olmaktadır. Antalya içi nakliyat hizmetleri, profesyonel ekip ve çağdaş araçlarla gerçekleştirilmektedir.

Evden Eve Taşımacılık

Antalya BOrabey Evden Eve Nakliyat sektörü başta olmak üzere Antalya’nın tüm semtlerinde Nakliyat, Lojistik ve Taşıma alanlarında çalışmaktayız. Muratpaşa Evden Eve Nakliyat ve  Evden Eve Taşımacılık alanında uzmanlaştık.

Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Taşımacılık eşyalarınızın bir noktadan alınıp bir diğer noktaya bırakılması işlemidir. Ama öyle üstün körü olarak değil, her şey ayrıntıda gizlidir. Evden Eve Taşımacılık aşamalarını ayrıntılı bir şekilde yerine getirmek gerekir. Aksi halde hem Nakliyat firması hem de müşteri zarar görebilir.

Evden Eve Taşımacılık Aşamaları

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti
Evden Eve Nakliyat fiyatlarının belirlenmesi
Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi
Sigortalı Taşıma Sözleşmesi
De Montaj İşlemleri
Eşya Paketleme ve Ambalajlama
Parça Eşya Taşıma
Eşya Yükleme Bindirme
Nakliye Sevkiyatı
Asansörlü Evden Eve Taşıma
Eşyaların Paketlerden Çıkarılması
Mobilya ve diğer eşyaların Montajı
Eşyaların Yerleştirilmesi
Evden Eve Nakliyat eşyalarının tespit ve kontrolü
Ev Taşıma Sürecinin sağlıklı bir şekilde sonlandırılması.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Taşımacılık işlemlerimizin tümünde Sigortalı Taşımacılık hizmetini uygulamaktayız. Taşımadan önce eşyalarınızı darbelenme, çizilme ve kırılmalara karşın itina ile ambalajlamak tayız. Taşıma esnasında doğabilecek tüm zararlar Antalya BOrabey NAKLİYAT firmamız tarafından karşılanmaktadır.


Şehirdışı Evden Eve Taşımacılık


Firmamız şehirlerarası  nakliyat işlerini yaparken ilk olarak expertiz yapıp taşıma ile ilgili müşterimizi bilinçlendirir. Daha sonrasında karşılıklı konuşmalar neticesinde sözleme yapılarak anlaşılır.
Antalya’dan başka bir şehre nakliyat işleriniz olduğunda size nakliyat için bir müddet veririz ve bu süre içerisinde nakliyat işleriniz bitirmiş olur. Sözümüz garantimizdir. Yapamayacağımız hiçbir işin altına imzamızı atmayız. Sehirlerarası nakliyatta taşınacak eşyanın büyüklüğü ne olursa olsun Türkiye’nin tüm şehirlerine nakliyat hizmeti vermekteyiz. www.antalyaborabeynakliyat.com
evden eve resimleri ile ilgili görsel sonucu

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Antalya Şehirler Arası Nakliyat 0532 13 53 42

Antalya Şehiriçi Evden Eve Taşımacılık 0542 651 50 42

Evden Eve Asansörlü Taşımacılık Antalya 0542 651 50 42 || 0242 346 50 42