Evden Eve Nakliyat Evden eve Asansörlü nakliyat

Evden Eve Nakliyat Evden eve nakliyat günümüzde en çok ihtiyaç duyulan hizmet ama bu hizmetten ne kadar faydalanıyorsunuz,siz sadece evinizi taşıdığınızdamı bir evden eve nakliye firmasına ihtiyaç duyuyorsunuz,oysa biz BOrabey nakliyat olarak siz müşterilerimize parça eşya ve kargo taşımacılık hizmetleride sunmaktayız ,ama bu konuda dikat edilmesi gereken en önemlisi Doğru firma seçimi sizlerinde bildiği gibi her sektörde bulunan korsan firmalar evden eve taşımacılıkta'da faaliyet göstermektedir,bu yüzden doğru firma seçimi çok önemli Doğru firmaya nasıl ulaşırım öncelikle sizin referans üzeri tanıdığınız bi firma yoksa müşteri yorumlarını baz alın Anlaşma yaptığınız firmaların referanslarına ulaşın ve exspertizm hizmeti alın çünkü bir İşin kalitesini ya referansları gösterir yada yapılan işi izlemek ve o işe referans olmaktır.evden eve resimleri ile ilgili görsel sonucu

Parça Eşya Taşıma

Her ofis sahibi için ofis malzemeleri ve parsiyel olan parça kısmı olan eşyalarınızı ekonomik fiyatlara taşıyoruz  Günlük İstanbul İzmir Ankara Adana Gibi illere seferlerimiz mevcut diğer illere ise haftalık gidiş dönüşlerimiz oluyor . İster Antalya ilinden İstanbul iline isterseniz Edirne ilinden Antalya iline parça ev eşyalarınızı taşıttınız yeterki bizi arayınız. Biz BOrabey nakliyat olarak tedbirli olup parça taşımada bile Axa sigorta güvencesiyle . ev ofis eşyalarınızı sigorta kapsamı altına alıyoruz bir zarar gelmesi halinde direkt olarak borabey nakliyata ulaşabilirsiniz. Türkiye’deki en kaliteli parça taşımacılığı hizmetini firmamız vermektedir.
Eviniz-inse çok eşya kalabalığı olduğundan şikayetçisiniz ve eşyalarınızın bir çoğunu başka bir yere taşımaya karar verdiniz.Ama eşyalarınız çok değerli olduğu için nasıl taşıtma diye düşünüyorsunuz.
Halbuki hiç düşünmeye gerek yok Expertiz eşyalarınızın tümüne sigorta yapıp öle taşımaktadır.Eşyalarınızın en ufak bir yerine zarar geldiği takdirde sigorta tarafından karşılanmaktadır.Çoğu firma parça eşya ve şehir içi nakliye sigorta yapmaz işte öteki firmalardan en büyük farklarımızdan biri bu olsa gerek firmamızda özel dizayn edilmiş araçlar bulunmaktadır.Sizlerin eşyalarına bu araçta kesinlikle zarar gelmesi mümkün değildir.
Şehirler arası evden eve nakliyat’ ta nakliyat firması seçerken çok dikkatli olmalısınız. anlaştınız bir firma varsa bile bu firma hakkında detaylı incemeler yapın ve referanslarını mutlaka arayın firmadan gelecek araç plakasını ve sigorta poliçesini mutlaka isteyin anlaşmış oldunuz firma sigorta yapmıyorsa siz kendiniz mutlaka eşya yola çıkmadan eşya sigortası yaptırın.
Şehirler arası nakliyat ta fiyat km göre hesaplanır ve ücretin yarısı eşya yüklendikten yarısı da iş bitikten sonra alınır. Firmamız ile şehirler arası nakliyat hizmeti aldığnızda ilk önce ücretsiz expertiz hizmeti yaparak eşya durumunu ve sigorta bedelini belirler ve taşınma tarihinden bir gün önceden araç plakası ile sigorta poliçesini size gönderiyoruz.
Türkiye’ her yerine bir gün sonra eşya teslimi yapılmaktadır.

EŞYA DEPOLAMA HİZMETİ

BOrabey evden eve nakliyat firmamız öğretmen, polis, astsubay gibi kamu kuruluşunda çalışan ve diğer hizmet sektöründe faaliyet gösteren değerli vatandaşlarımız için tayinlerinin artması, bir yerden bir yere göç etmesi durumlarında sıklıkla eşya depolama firması arayışı içersine girmektedir. Kaliteli bir eşya depolama hizmeti almak, profesyonel bir yardım almak mı istiyorsunuz? O zaman Antalya borabey evden eve nakliyat firması tam sizlere göre…
Çok sıklıkla artan talepler doğrultusunda eşya depomuza yeniden bir yapılandırma kattık. İyi bir eşya depolama firması vizyon ve misyonları çerçevesinde ilk önce değerli müşterimize güven vermeli, sonrasında ekonomik fiyat alternatifleri sunarak kaliteli hizmet vermelidir.
Antalya nakliye firmasını aradığınızda, müşteri operatörümüz sizlere eşyalarınızın nasıl depolanması gerektiğini, ne tür bir ambalaj yapıldığını, depo güvenlik personelinin olup olmadığını ve en önemli konu ise eşyalarınıza bütünüyle “sigorta kapsamı” içersinde muhafaza edilip, edilmediği konusunda bilgiler almanız müşterimizi ve firma personelimizi mutlu edecektir.
İyi bir eşya depolama nasıl olmalıdır ve olması gerekenler nelerdir? sorusuna yanıt olarak; Antalya evden eve nakliyat firmamızı aradığınızda operatörlerimizden fiziksel eşya depolama hakkında bilgi aldıktan sonra, işinde uzman ekibimiz siz değerli müşterimizin belirlediği opsiyon tarihinde, bulunduğunuz ortama gelerek, eşyalara yerinde ambalaj yapmaktadır.
Eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde eşya deposuna nakliyesi ve en iyi şekilde muhafaza edilmesi için paketleme, eşya depolama işinin kalbidir. Kullanılan malzemeler arasında havalı patpat naylon, kraft kâğıt, koli, bant, ip ve eşyanın durumuna özel masa sandalye, baza vb. türde eşyalar için, kendi bünyemizde ürettiğimiz koliler ile paketleme yapmaktayız. Eşyalarınızın eşya deposuna yerleştirildikten sonra her türlü rutubet, nem, koku ve bakteri içermeyen depoda paketleme yapmak önemli bir yer tutar.
Paketleme aşaması bittikten sonra, araca eşyaların yüklemesi yapıldığında araç, ve eşya deposuna gidecek olan eşyalar önceden detaylı şekilde hazırlanmış olan eşya listesi sigorta firmasına gönderilmiş olup sigortanız iki gün öncesinden yapılmıştır.
İstediğiniz dakika içersinde müşteri operatörlerimiz ile görüşme yaptığınızda sizlere her konuda yardımcı olacaktır. Bir eşyaya ihtiyacınız olduğunda, yahut eşyalarınızı görmek istediğinizde firma personelimiz eşliğinde depomuzu ziyaret edebilir, evinize götürerek kullanabilirsiniz.  www.antalyaborabeynakliyat.com

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Antalya Şehirler Arası Nakliyat 0532 13 53 42

Antalya Şehiriçi Evden Eve Taşımacılık 0542 651 50 42

Evden Eve Asansörlü Taşımacılık Antalya 0542 651 50 42 || 0242 346 50 42