İSTANBUL ANTALYA ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYE 0532 135 53 42

İSTANBUL ANTALYA EVDEN EVE ASANSÖRLÜ NAKLİYAT UCUZEVDENEVE.COM

İstanbul Antalya Arası Nakliyat İstanbul Antalya Arası Nakliye İstanbul Antalya Arası Taşımacılık  Ev Taşıma  Evden Eve Nakliyat sektörünün öncü firmalarından biri olan Antalya Evden Eve Nakliyat firmamız birçok insana evini taşımasında yardımcı oluyor.  Ev taşımacılığında son derece profesyonel olan taşımacılık personellerimiz hizmet kalitesinde hiçbir sınır tanımıyor.  Verdikleri hizmetin kalitesinin yüksek olması amacı ile personellerimizi bu sektördeki en tecrübeli insanlar içerisinden seçiyoruz.izi bu sektördeki en tecrübeli insanlar içerisinden seçiyoruz.

                                ANTALYA EVDEN EVE TAŞIMACILIK'TA BİR NUMARAYIZ...
                                             www.antalyaborabeynakliyat.com
                                                  www.borabeynakliyat.com
                                                    www.ucuzevdeneve.com

evden eve resimleri ile ilgili görsel sonucu
BOrabey Evden Eve Nakliyat, evden eve nakliyat çalışmalarına 2007 yılında aile şirketi olarak Antalya da başlamıştır.Evden eve nakliyat hizmetlerinde kullandığı ekip,malzeme ve özellikle müşteri referanslı çalışmalarıyla nakliyat firmaları arasındaki yerini almıştır..
İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat,2007 yılında taşımacılık sektöründe sadece şehir içi evden eve nakliyat hizmeti verirken günümüzde yaptığı çalışmalar neticesinde araç sayısındaki artışla paralel olarak şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti de sunmaktadır.
İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat ,evden eve nakliyat hizmetini siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde sunmak için gerekli ekipman ve donanıma sahiptir.BOrabey Nakliyat, şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti öncesinde ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek ; eşyanın güvenli şekilde taşınması için taşınacak eşyanın cinsi ve içeriğini belirler.
İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat, evden eve nakliyat hizmetini gerçekleştirirken eşyanızın başına gelebilecek her türlü ziyanı da düşünerek nakliyat sigortası yaptırarak müşterilerimizi güvence altına almıştır.BOrabey Nakliyat, evden eve nakliyat taşımacılığında müşterilerimize en iyi evden eve nakliyat hizmeti verebilmek için evden eve marangoz ve tesisatçı bulundurmaktadır.BOrabey Nakliyat, ulaştırma bakanlığının zorunlu kıldığı yurt içi ,şehir içi ve şehirler arası eşya taşımacılığı K3 yetki belgesine sahiptir.

 • Güven:

  Güleryüzlü ekibimizle eşyalarınız frmamızın güvencesi altındadır.
 • Zamınında Teslimat

  Şehirler arası taşımacılıkta zamanında teslimatın ne kadar önemli olduğu firmamız tarafından bilinmektedir.Bu sebeple firmamız Müşteri memnuniyetini kendine hedef olarak belirlemiştir.
 • Ekonomik Çözüm:

  Şehirler arası taşımada kişiye özel araç ve parsiyel taşımacıkla siz değerli müşterilerimize en ekonomik çözümü sunmaktadır.
 • Eğitimli Personel

  Firmamız çalışanları özenle seçilmiştir.Ekip elemanlarımız Her biri alanlarında vasıflı kişiler olup siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamak için yetiştirilmişlerdir.


Birçok sektörde olduğu gibi Evden eve nakliyat sektöründe de çağımızın gelişen teknolojik yaşam ve yaşam koşullarının değişimiyle birlikte zamandan tasarruflu, hızlı, kolay ve güvenli olması nedeniyle eşyalarının taşınma işlemini uzman firmalar tarafından yapılması neredeyse gereklilik haline gelmiştir. Taşınma esnasında eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesini önleyecek tüm tedbirler alınacağı gibi, yine de oluşabilecek herhangi bir hasara karşın eşyalarınız sigortalanır. Sektörde, profesyonel anlamda evden eve nakliye hizmetinin verilebilmesi için kurumsal yapısı oturmuş firmalarca belirli hiyerarşide evden eve taşıma hizmeti verilmesi gerekir.

Expertiz
BOrabey Nakliyat personeli evinize ya da iş yerinize göndererek; eşyalarınızın kapladığı alan, taşıma koşulları ve fiyatlandırması hakkında expertiz hizmeti almayı kabul eden müşteriye detaylı bilgi verir. Ücretsiz olan bu işlemden faydalanabilmek için yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçmeniz ve taşınma talebinizi iletmenizdir.

Sigortalama
Ev Taşıma işlemi, büyük bir dikkat, büyük bir özen ve titizlik gerektiren, hata kabul etmeyen ve en küçük bir sorunda, büyük üzüntülere yol açabilecek bir iştir. Eşyalarınıza en az sizin verdiğiniz değer kadar değer veriyoruz, bunun gereği ve göstergesi olarak da taşınma işleminin her aşamasında eşyalarınızın korunmasını sağlıyoruz. Tüm tedbir, dikkat ve titizliğine rağmen, yine de oluşabilecek herhangi bir olağanüstü duruma ve olası kazalara karşı eşyalarınızı sigortalama işlemi gerçekleştiriyoruz.

Paketleme
Profesyonel ekibimiz tarafından eşyalarınız demonte edilerek titizlikle paketlenir ve koruma altına alınır. Paketleme malzemesi olarak her zaman en çağdaş ve en iyi sonuç veren malzemeler seçilir. Balonlu naylon ve oluklu mukavva eşyalarınızın korunması için özellikle seçilen malzemelerdir. Paketleme işlemi titizlikle yapılacak ve eşyalarınıza zarar vermeden gerçekleştirilecektir. Kırılabilecek olan tabaklarınız, bardaklarınız, kristalleriniz vb. hepsi tek tek ayrı ayrı paketlenerek kırılması ve çizilmesi engellenecektir. Diğer aşamalarda olduğu gibi özellikle paketleme aşamasında büyük bir titizlik göstermekteyiz.

Yükleme
Aracımızın yanına indirilmiş olan eşyalarınız, yine büyük bir dikkat ve titizlikle aracımıza istif edilerek yüklüyoruz. Eşyalarınızın aracımıza yüklenmesi aşamasında, özellikle yol sathında doğabilecek bir olumsuzluğa meydan vermemek için, araç içi yerleştirme, deneyimli ve uzman personelimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır.

Taşıma
Yükleme işleminin tamamlanması akabinde, önceden belirlenen en kısa ve güvenli güzergah üzerinde araçlarla yola çıkıyoruz. Eşyalarınızın korunması ve zarar görmesini önlemek amacıyla, sarsıntılara meydan vermemek için yol boyunca oldukça dikkatli ve yavaş bir seyir halinde ilerleyen araçlarla, aynı veya farklı bir şehirdeki yeni taşınma adresinize güvenli bir şekilde eşyalarınızı ulaştırıyoruz. Taşınma adresinize gelindiğinde, dikkat ve titizlikle hareket edilerek, güvenli bir şekilde eşyalarınız araçtan indiriyoruz. Bu işlem sırasında, ihtiyaç halinde diğer taraftan da asansör kurulumu gerçekleştiriyoruz.

Yerleştirme
Güvenli bir şekilde aracımızdan indirilen eşyalarınız, bir taraftan yeni evinizde içeriye taşınırken, diğer taraftan da sizin belirleyeceğiniz konumlarına göre yerleştirme işlemlerini yapıyoruz. Yerleştirme işlemi sırasında öncelikle, önceden demonte edilmiş olan mobilyalarınızın montajı yapıyoruz. Koli içerisinde getirilen eşyalarınız, daha sonradan yerlerinde karışıklığa meydan vermemek için, dilerseniz sizin tarafınızdan yerleştirilmek üzere bırakılır, dilerseniz personelimiz tarafından belirleyeceğiniz yerlerine yerleştirilir. Beyaz eşyalarınız, bağlantıları yapılarak, çalışır hale getirilir.

Kontrol
Son olarak eşyalarınız incelenir ve herhangi bir tahribat oluşmadığından emin olunur. Firma personellerinin tüm hassasiyet ve dikkatlerine rağmen herhangi bir hasar oluşmuşsa gerekli işlem yapılarak mağduriyetinizin önüne geçiyoruz. İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat olarak amacımız, yerleşim stresini en aza indirmek, sizlerin rahat ve huzurlu olabilmenizi sağlamak olduğundan, özellikle yeni evinizin eşya düzeni konusunda firmadan talepleriniz üzerinde yoğunlaşıyoruz. Bu amaçla, olabilecek ek taleplerinizi değerlendirerek yerine getiriyoruz.
evden eve resimleri ile ilgili görsel sonucu

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Antalya Şehirler Arası Nakliyat 0532 13 53 42

Antalya Şehiriçi Evden Eve Taşımacılık 0542 651 50 42

Evden Eve Asansörlü Taşımacılık Antalya 0542 651 50 42 || 0242 346 50 42