Antalya Evden eve Nakliyat 0542 651 50 42 || 0242 346 50 42Antalya Evden eve Nakliyat & Taşımacılık Hizmetleri
Evden eve Nakliyat sektörün de yaşanan büyük gelişmeler beraberin de doğabilecek sorun ve sıkıntıları da gündeme getirmiştir. Firmamız Evden eve Nakliyat ve taşımacılık alanın da sunmuş olduğu profesyonel hizmetleri ile bilinen başarılı kuruluşlar arasın da yer almaktadır. Antalya Evden eve Nakliyat sektörün de sunmuş olduğumuz hizmetlerimizi siz değerli vatandaşlarımızın memnuniyeti için eksiksiz bir şekil de yerine getirmeye özen gösteriyoruz. Başarılı ve idealist çalışmalarımız ile sizlere her zaman kaliteyi sunuyoruz. Antalya Evden eve Nakliyat firması ile artık hem hasar gören eşya derdinden hemde yaşanması muhtemel diğer sıkıntılardan kurtulacaksınız. Başarılı Teknik destek hizmetlerimiz ile sizlere her zaman güler yüzlü nakliyat hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. Evden eve Nakliyat ve Taşımacılık sektörüne bağlı bir çok alt alanda da sizlere en kaliteli hizmetleri sunabilmek adına çalışmalarımızı yürütüyoruz. Antalya ilin de halkımıza sunduğumuz başarılı hizmetleri görmek ve öğrenmek istermisiniz ?
Antalya Evden eve Nakliyat ve Taşımacılık Sektörün de Eşya Paketleme Hizmetleri:0542 651 50 42
Yapılan tüm taşıma ve nakliyeler de en önemli husus ve konular arasın da yer alan durum eşya ambalajlama faktörüdür. Faktör diyoruz çünkü; eşyalarınızın eski konumundan yeni konumuna hasarsız taşınabilmesi için önem arz eden bir etkendir. Eşya ambalajlama konusun da üst düzey bilgi ve yeteneğe sahip olan çalışanlarımız ile eşyalarınızın ambalajlama konusun da eksiksiz kalmasını sağlıyoruz. Firmamız Evden eve nakliyat personelleri eşyalarınızın ambalajlama konusun da yeterin de verimli bir şekil de kalmalarını sağlamakla beraber taşımalar da doğabilecek sorunlardan da korumaktadır.Eşya ambalajlama hizmetlerin de kullanılan ürünlerimizi inceleyelimmi?, Buyrun o zaman.
Patbat:Naylon
İsmi değişik kendisi değişik.Evden eve nakliyat ve taşımacılık sektörün de hizmet veren profesyonel firmaların kullanabilmeleri adına özel üretilen ambalaj ürünü ile eşyalarınız emin eller de. Özel üretim olan ve 2.5 cm kalınlığa sahip olan ambalaj ürünü baya kullanışlı ve dayanıklı olarak ta bilinmektedir. Tüm Profesyonel Evden eve nakliyat firmalarının vazgeçilmez ürünü haline gelen gripin patbat izmir ve istanbul şehirlerin de üretilmektedir.
Streç film:
Marketlerde satılan yiyecekleri korumak amaçlı kullanılan streç filmleri düşünmeyin. Her ne kadar aynı işlev için kullanılıyor olsa dahi Evden eve nakliyat sektörün de kullanılmakta olan streç filmlerimiz 17 mikron kalınlığın da ve baya kullanışlı bir ürün olarak bilinmektedir. Streç film kullanmamızın 2 önemli nedeni vardır.
Evinizde ki mobilyalarınız Lake (süt beyazı) ve siz taşıma esnasın da bu eşyalarınızın tozlanma ve kirlenmesinden endişemi duyuyorsunuz?. Artık bu tür sıkıntıları yaşamanıza hiç gerek yok. Evden eve nakliyat sektörün de kullanılan streç filmlerimiz ile lake mobilyalarınız kalitesinden ödün vermeden taşınabilir hale getirilmektedir.
Tüm nakliyecilerin ve vatandaşlarımızın da bildiği üzere yapılan taşımalar da araç içi eşya istifleme oldukça önemli bir konudur. İstifleme esnasın da yanlış yerleştirmeler eşyaların zarar görmelerine neden olmakla beraber, manevi değerlerinizin yitirilmesin de önemli bir rol oynamaktadır. Streç filmlerde ki yapışma özelliği sayesin de araç içi istiflemeler de birbirine yapışan eşyalarınızın eski konumuzdan yeni konumuza hiç hareket dahi etmeden taşınması oldukça mümkündür.
Antalya Nakliyat sektörün de Çalışan kişilerin Profesyonelliği:
Evden eve Nakliyat ve taşımacılık sektörünün bir diğer önemli hususlarından biri olarak bilinen çalışan personel durumu oldukça önem arz etmektedir. Antalya Evden eve nakliye ve taşımacılık sektörün de 12 yıldır hizmet sağlayan firmamızın bünyesinde çalışan personeller oldukça başarılı ve profesyonel kişilerdir. Bünyemize katılmak isteyen kişilerin 1 ay boyunca aldıkları eğitim sonrası tabi tutuldukları bazı sınavlar bulunmaktadır, bu sınavlardan başarılı olan arkadaşlarımız bizimle yeni bir yola çıkabilmektedir. İnsan kaynakları departmanımız da görevli personellerimizin bu konu üzerinde ki hassasiyetleri oldukça yüksektir.
evden eve resimleri ile ilgili görsel sonucu

Yıllardır kara düzen bir yapılanma içerisin de hizmet sağlamakta olan Evden eve Nakliyat sektörü teknolojik gelişmelerin de beraberin de getirdiği başarılı hizmetleri sonuna kadar kullanmak istemektedir. Teknolojinin verdiği nimet olarak ta tabir edilen Asansörlü eşya taşıma faaliyetleri Tüm Türkiye genelin de sorunsuz bir şekil de dağılım göstermektedir. Dış cephe kurulumlu teleskopik eşya taşıma asansörleri ile eşyalarınız şuan itibari ile 15.kattan dahi alınabilir hale getirilmektedir. Modern bir yapılanma arz eden asansörlü Evden eve Nakliyat hizmetlerini firmamızdan 7/24 kesintisiz bir şekil de almanız oldukça mümkündür.
Antalya ilinde yaşıyor ve çalışıyorsunuz, yaşanılan veya yaşanılması bir takım olaylardan sebebiyet iş adresinizi değiştirmeniz gerekiyor, fakat ofis eşyalarınızı kime emanet edebilirsiniz ki?, belki de tüm çalışmalarınızın olduğu dosyalar, özel belgeleriniz ve manevi değerlerinizin tümü o ofisiniz de birleşiyor. Bu sorular ile kafanızı meşgul etmenize hiç gerek yok.BOrabey nakliyat ile hem işinize hemde manevi değerlerinize sonuna kadar değer vermeye özen gösteriyoruz. Firmamız Antalya evden eve nakliyat sektörünün köklü kuruluşlarından biri olarak bilinmek'te ve sektör içerisinde ki başarılı çalışmalarını sonuna kadar devam ettirmeyi hedeflemektedir. Antalya ofis taşımacılığı ile google arama motoru üzerinden yapacağınız tüm aramalar ile firmamız ulaşıp, profesyonel ofis taşımacılığı hizmetlerimizden yararlanmanız oldukça kolaydır. Antalya nakliyat olarak değerlerinize yeni anlamlar katıyoruz.
Antalya BOrabey Nakliyat firması ile eşyalarınız Türkiye’nin her bölgesine istediğiniz an sorunsuz bir şekil de taşınabilmektedir. Şehirler arası Evden eve nakliyat hizmetleri için özel donatılmış 14 aracımız ile Türkiye’nin ekonomi ve işlevine destek veriyoruz. Türkiye cumhuriyeti topraklarının her bir karışına ayak basan firmamız sizler için her zaman en kaliteli ve modern nakliye hizmetlerini tercih etmektedir. Antalya ilinden Türkiye’nin 81 iline sorunsuz, modern, sigortalı ve garantili bir şekil de taşınabilmeniz oldukça mümkündür. BOrabey Antalya Evden eve nakliyat firması ile her zaman bir adım öndesiniz demektir. Eşyalarınızın eski adresinizden yeni adresinize taşınması bizim için oldukça basit bir işlem olarak ta bilinmektedir. Şehirler arası Evden eve nakliyat hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız adres ve iletişim numaralarımızı kullanarak bize ulaşmanız yeterli olacaktır.
Şehir içi Evden eve nakliyat hizmetlerin de her ne kadar dile getirilmese de, şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerin de kullanılması gereken önemli bir faktör olan sigortalı Evden eve nakliyat hizmetlerini hep beraber inceleyebiliriz. Bir şehir veya konumdan başka bir şehre veya konuma eşyalarınızı nakil ettirmeniz gerekebilir, peki bu işlemler esnasın da eşyalarınız ne kadar güven de biliyormusunuz?. Sigortalı Evden eve nakliyat hizmetleri ile bunu bilmeniz oldukça mümkündür. BOrabey Evden Eve Antalya Evden eve firması ile gerçekleştirilen tüm taşıma ve nakliye işlemleriniz HDİ sigorta şirketi güvencesi ile 50.000.00 TL değerin de güvence altına alınmaktadır. Olası bir trafik kazası veya her hangi bir sorun da mağduriyet yaşamamanız adına sunulan hizmetlerimiz extra bir ücret talebin de bulunmuyoruz. Sigortalı evden eve nakliyat hizmetlerimizden herkesin yararlanmasını şiddetle tavsiye ediyoruz. www.antalyaborabeynakliyat.com

Villa Taşımacılığı Villa taşıma ve nakliyat 

   Ortalama bir nakliyat firmasının bu konuda sorunsuz hizmet sunabilmesi mümkün olamayacağından, villa taşıma talebinize kurumsal altyapısı ve hizmet kalitesiyle cevap verebilecek oldukça az sayıda firma bulunmaktadır. Yüksek hizmet kalitesiyle sunduğu villa taşıma hizmetlerini her aşamasıyla kusursuz olarak gerçekleştiren Nakliyat firmaları, sağlam kurumsal yapıları sayesinde müşterilerinin bu alanda ihtiyaçlarına geniş kapsamla cözüm sunmaktadır.
Villa taşıma hizmet kapsamı;

Ekspertiz ve taşıma planlaması
     Taşınma planlamasının en doğru şekilde yapılabilmesi, uygun araç ve ekipmanın en doğru şekilde belirlenebilmesi ve optimum fiyatlandırmanın yapılabilmesi amacıyla, firma tarafından görevlendirilen eksperler, villanızın bulunduğu adrese gelerek inceleme yapar, sizlere taşıma koşulları ve ayrıntıları hakkında bilgi verir.

Sözleşme ve Nakliyat Sigortası
Firma eksperlerinin belirlediği koşullar ve tercihleriniz çerçevesinde, villanızın taşıma planlamasını ve ayrıntılarını içeren bir sözleşme ile sigorta yapılır. Nakliyat firmaları, ciddi bir sorumluluk gerektirmesi nedeniyle sözleşmesiz ve sigortasız villa taşıma hizmeti vermemelidir. Sigorta işlemleri, standart nakliyat sigortası kapsamında olabileceği gibi, firma tarafından yapılabilecek özel bir sigorta da olabilmektedir.

Taşıma Organizasyonu
    Sözleşmenizde belirlediğiniz koşullar ve zamanlama çerçevesinde firmalar, yüksek hizmet kalitesiyle taşıma organizasyonunuzu gerçekleştirir ve sorunsuz bir nakliye işlemi sağlar. Taşıma organizasyonu, demonte ve montaj, ambalaj ve paketleme, nakliye, eşya yerleştirme ve düzenleme ile tedarikçi hizmetlerini kapsar.

Tedarikçi Hizmetleri
    Dilerseniz, villanızı taşıyacağınız bölgede dilediğiniz özelliklerde bir villanın aranması ve bulunmasından, bu villanın isteğinize göre düzenlenmesine, varsa tadilat ve tamirat ile yenileme işlemlerine, boyanmasına, temizlenmesine, elektrik, klima, stor perdeler gibi uzmanlık gerektiren kurulumlara, duvara monte eşyalar ve matkap işçiliği gerektiren kurulumlara kadar pek çok alanda, ehil tedarikçiler devreye girerek profesyonel hizmet sunarlar.

Demonte ve Montaj
    Demonte, evinizde veya işyerinizde bulunan eşyalarınızın, taşımanın getireceği hasar riskinin en aza indirilebilmesi için paketlenmesi ve ambalajlanması amacıyla bölümlerine ayrılması ve montaj ise, taşındıkları yerde demonte edilerek paketlenmiş bu eşyaların ambalajlarının sökülerek doğru şekilde yeniden birleştirilmesi işlemidir.

Ambalaj Seçimi ve Paketleme
    Paketlemede, kalitesini yüksek tutulan ve sağlam materyale sahip balonlu naylonlar, oluklu mukavva koliler, özel üretim ahşap askılı dolaplar, ambalaj poşet ve kağıtları, şişme ve dolgu malzemeleri vb. malzemeler kullanılır.
Web sitemizde yer alan firmalar, paketleme ekiplerinin eğitim ve uzmanlıklarına ciddi oranda önem vermeleri suretiyle, bu alanda herhangi bir eksik nokta bırakılmamaktadır.


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Antalya Şehirler Arası Nakliyat 0532 13 53 42

Antalya Şehiriçi Evden Eve Taşımacılık 0542 651 50 42

Evden Eve Asansörlü Taşımacılık Antalya 0542 651 50 42 || 0242 346 50 42