Antalya Şehirlerarası evden eve nakliyat (BOrabey evden eve Nakliyat) 0242 346 50 42 | 0542 651 50 42


Antalya BOrabey Nakliyat firması şehirlerarası evden eve nakliyat yapmadan önce ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet sayesinde evinizde ki eşyalarınızın taşımasının yapılması için ne kadar ekipman ve personele ihtiyaç olacağı önceden belirlenmektedir. Üstelik firmamız ekspertiz hizmetini tamamen ücretsiz olarak vermektedir. Firmamız tarafından ücretsiz olarak gönderilen ekspertiz personeli evinizde ki bütün eşyaları inceleyerek taşıma anında oluşabilecek bütün eksiklikleri önlemektedir. Evden eve nakliyat işlemi gerçekleşirken eşyalarınıza hiç bir zarar gelmemesi için de firmamız gerekli tedbiri almaktadır. BOrabey nakliyat firması eşyaların taşıma işlemi gerçekleşmeden önce paketleme hizmeti sunarak eşyalarınızı koruma altına almaktadır. Evden Eve Nakliyat konusunda ki her alanda deneyimli ve uzman olan çalışanlarımız eşyalarınızı da profesyonel bir şekilde paket yapmaktadır. Eşyalarınız diğer şehirde ki eve ulaştığında ise eşyalarınızın gerekli montaj ve kurulum işlemleri personellerimiz tarafından büyük bir titizlik ile yapılmaktadır. En son olarak ise personellerimiz eşyalarınızı tek tek inceleyerek her hangi bir hasar olup olmadığını kontrol ederler. Eğer eşyalarınızda ufak bile olsa her hangi bir hasar oluşmuş ise zararınız karşılanmaktadır. Firmamız için müşteri memnuniyeti her şeyden daha önce gelir bu nedenle tüm işlemlerinizi gerçekleştirirken sizlere en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmaya çalışmaktayız.

EV EŞYA RESİMLERİ NAKLİYE ile ilgili görsel sonucu
Antalya BOrabey olarak hizmetlerimizde sektörel gelişmeleri ve imkanları da takip ediyoruz. Bu imkanlar ölçüsünde hizmet içeriğimizi ve kalitesini de geliştiriyoruz. Bu doğrultuda sunduğumuz taşıma hizmetlerimizden birisi olan asansörlü nakliye hizmetimizde de özellikle de çoklu binalardan eşyaların indirilmesi ve yine bu tip yüksek kattaki binaya eşyaların taşınmasını tamamen kolaylaştıran asansörlü sistemi kullanarak, eşyalarınızı sıfır risk ile taşıyoruz.
Profesyonel Asansörlü Taşıma Hizmeti                                                                          Asansörlü sistem kullanarak eşyalarınızı daha uygun bir maliyet ile, daha kısa sürede ve sıfır zarar riski ile taşımaktayız. Özellikle de yüksek katlı binalardan eşyaların taşınması süreci geleneksel yöntemler ile zararla sonuçlanabilmektedir. Bu anlamda özellikle de alanında deneyimli, teknik bilgi ve donanıma sahip bir ekiple çalışmanın önemine ayrıca değinmemiz gerekiyor. Nitekim alanında bilgili olmayan kişilerce, geleneksel olarak yapılacak taşıma işlemlerinde hem eşyalarınızın hem de çevrenin zarar görmesi durumu söz konusu olabilmektedir. Bu gibi istenmeyen durumların yaşanmaması adına BOrabey Nakliyat  olarak sizlere asansör sistemimiz ile titiz bir taşımacılık, nakliye hizmeti sunarız.


Eşyalarınızı türüne göre sınıflandırır, olası darbelere ve kazalara karşı en dayanıklı bir şekilde ambalaj paket yaparız ve bu sayede en ufak bir hasar almadan taşınması sağlanır. Koli ve paket halinde eşyalarınızın nakliye aracına yerleşimi ve genel olarak asansör sistemi ile yüksek katlara kadar taşınması da daha kolay olmaktadır.
EV EŞYA RESİMLERİ NAKLİYE ile ilgili görsel sonucu
Güvenilirlik
Birçok taşımacılık hizmetinde güvenilir olan firmamız, uzun yıllardır sahip olduğu deneyimini, hizmet kalitesinde de yansıtarak, müşteri memnuniyetini kazanmaktadır. Bu doğrultuda eşyalarınızın güvenli bir şekilde asansör sistemi ile taşınması hizmeti için de bizlere güvenebilirsiniz. Hizmetimiz hakkında merak ettiğiniz sorular için ve hizmet talebi için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Firmamız  alanında uzun yıllardır çalışmış deneyimli profesyonel bir firmadır. Firmamız ev eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıdığı gibi ofis taşımacılığı konusunda da uzman bir nakiyat şirketidir. Taşıma konusunda kaliteye ve müşteri memnuniyetini önem veren firmamız tecrübe sahibi ve alanında uzman bir ekip ile çalışmaktadır. İş yerlerinizi gönül rahatlığı ile firmamıza emanet edebilirsiniz. Ofis eşyalarınızın taşınırken hiç bir zarara uğramayacağını size garanti etmekteyiz. Eşyalarınızın nakliyesi sırasında her hangi bir olumsuzluk olmaması için gerekli bütün tedbirleri almaktayız. Firmamız bütün taşımacılık işlemlerini sigorta kapsamında tutmaktadır. Bu nedenle ofis eşyalarınız alınan tedbirlere rağmen zarar görürse sigorta şirketi bütün zararınızı karşılayarak mağdur olmamanızı sağlamaktadır.

Firmamızın benimsediği en önemli ilkelerden birisi müşterilerin sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerden memnun kalmalarını sağlamaktır. Firmamız bütün taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi ofis taşımacılığı hizmeti verirken de eşyalarınızın taşıma sırasında her hangi bir tahribata uğramaması için büyük bir titizlikle özen göstererek taşıma işlemini gerçekleştirmektedir.
Firmamız ofis taşımacılığı konusunda vermiş olduğu yerinde keşif, zamanında hizmet, eşya paketleme, asansör taşımacılık ve profesyonel işçilik gibi hizmetler ile müşterilerinin yüzlerini güldürmeyi amaçlamaktadır. Firmamız ekspertiz adı verilen yerinde keşif hizmeti vererek önceden eşyalarınızı incelemektedir. Yapılan incelemeye göre de gerekli ekip ve ekipmanları ayarlamaktayız.
Taşımacılık hizmetlerimizi her zaman anlaşılan zamanda gerçekleştirerek müşterilerimizin vakit kaybetmemesini sağlamaktayız. Personellerimiz işin ehli kişilerden oluşmaktadır ve eşyalarınızı dikkatli bir şekilde paketlenerek taşıma işlemleri gerçekleştirmektedirler.  Sizde ofis taşımacılığı hizmeti veren kaliteli ve güvenilir bir firma arıyorsanız iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Firmamızın müşteri hizmetlerinden 7 gün 24 saat boyunca detaylı bilgi edinebilirsiniz. Antalya BOrabey nakliyat firması güvenli şekilde ev eşyası depolama hizmeti vererek depolarını sizlerin hizmetine sunmaktadır. Eşyalarınızı hangi nedenler için olursa olsun Antalya nakliyat firmasının depolarında istediğiniz süre kadar koruma altına alabilirsiniz. Müşteriler ev eşyalarını bir depoya emanet ederken güven duymak isterler. Bu güveni ise firmamız sağladığı şartlar ile size sunmaktadır.

Firmamıza ait depolar 7 gün 24 saat kesintisiz olarak güvenlik kameraları ile her açıdan görüntülenmektedir. Üstelik eşyalarınız evlerinizden depolarımıza taşınırken ve depolarımız da bulunduğu müddetçe sigorta kapsamında bulunmaktadır. Bu nedenle firmamız ev eşyası depolama hizmeti sunarkan oluşabilecek her türlü zararda mağdur olmamanızı sağlamaktadır. İsteyen müşterilerimiz firmamızla ev eşyası depolama hizmeti için uzlaşmadan önce depolarımızı gelerek yerinde inceleyebilirler. Müşterilerimiz, daha iyi bir hizmet için sunmuş olduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmetinden de yararlanabilirler.
Eşyalar taşınmadan önce müşterilerimizin evlerine göndereceğimiz ekspertiz personelinin yapacağı incelemeler sayesinde eşyalarınız için gelişmiş araç filomuzdan en uygun araç gönderilecektir. Ayrıca ekspertiz hizmetimiz sayesinde firmamız yeterli miktarda personel ve ekipman gönderebilmektedir. Personellerimizin yapacağı keşifler ile ev eşyası depolama hizmeti konusunda en uygun fiyatları vereceğimizin de garantisini veriyoruz. Eşyalarınız evinizden depolarımıza taşınırken zarar görmemesi için alanında uzman personellerimiz tarafından paketlenmektedir ve büyük bir titizlik ile taşınmaktadır.
Evleri yüksek katlarda bulunan ya da dik merdivenlere sahip müşterilerimiz için ise verdiğimiz asansörlü taşıma hizmeti ile kolaylık sağlamaktayız. Antalya BOrabey nakliyat firmasının depolarında bekleyen eşyalarınızı dilediğiniz zaman evinize getirmekteyiz. Eşyalarınızı depolarımıza taşırken gösterdiğimiz özeni evinize geri getirdiğimizde de göstermekteyiz. Eşyalarınızı alanında profesyonelleşmiş olan personellerimiz paketlerinden büyük bir titizlik ile çıkararak göstermiş olduğunuz yerlere yerleştirerek teslim etmektedir. Eşyalarınızın paketlenmesi ve montaj işlemlerinin yapılması firmamız tarafından tamamen ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır.....
EV EŞYA RESİMLERİ NAKLİYE ile ilgili görsel sonucu
www.antalyaborabeynakliyat.com        www.borabeynakliyat.com
0532 135 53 42 | 0242 346 50 42

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Antalya Şehirler Arası Nakliyat 0532 13 53 42

Antalya Şehiriçi Evden Eve Taşımacılık 0542 651 50 42

Evden Eve Asansörlü Taşımacılık Antalya 0542 651 50 42 || 0242 346 50 42